• Vážení rodičia,

• cez Edupage sme spustili aj poplatky za ŠKD (družinu). Po prihlásení rodičovským kontom budete mať prehľad o aktuálnych platbách, ktoré máte uhradiť. Ročne sa budú poplatky uhrádzať 3x.

NÁVOD, ako na poplatky

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že prvú platbu za mesiace september – december ste povinní zaplatiť do 20. októbra.

Poplatky sú stanovené Všeobecným záväzným nariadením obce Plavnica takto:

ŠKD – 7,-€

• Ponuka krúžkov

• V novom školskom roku ponúkame tieto záujmové útvary (krúžky).

Vaše dieťa prinieslo domov vzdelávací poukaz, ktorý slúži na financovanie záujmových útvarov. Boli by sme radi, ak by sme vzdelávacie poukazy využili v našej škole.

Zmenou zákona v čase korony nemusa byť financie na VP použité na záujmové vzdelávanie, ak to nebude možné. Financie za vzdelávacie poukazy môžu byť použité aj na dezinfekciu súvisiacu s "koronou".

• Okres v oranžovej farbe

• PÍSOMNÉ VYHLÁSENIE O BEZPRÍZNAKOVOSTI:

Od pondelka 13.9. bude okres Stará Ľubovňa zaradený do oranžovej farby, preto musí zákonný zástupca pridať cez Edupage Vyhlásenie o bezpríznakovosti aj vtedy, ak žiak bude chýbať v škole 3 a viac dní (vrátane víkendov).

• Naše hodiny náboženstva

• 4.A - Náš pápež František a naša príprava na jeho návštevu.

2.A - Kríž je o láske...druháci sa dozvedeli, že aj "kríž má svoj sviatok" a objavovali, kde všade má miesto.

6. roč. - Spoznávali sme SEDEMBOLESTNÚ PANNU MÁRIU - patrónku Slovenska, ktorej je zasvätený náš farský kostol.

• Riaditeľské voľno

• Podľa § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov riaditeľka školy poskytuje riaditeľské voľno žiakom ZŠ na utorok 14.9.2021 z organizačného dôvodu a z dôvodu, že prešovský samosprávny kraj (PSK) kvôli návšteve Sv. Otca dňa 14.9.2021 rozhodol, že autobusová doprava dňa 14.9.201, v rámci PSK, bude v prázdninovom režime. V prevádzke nebude ani ŠKD.

Žiaci sú z obedov odhlásení.

Materská škola bude v prevádzke bez zmeny.

• Platby za MŠ

• Vážení rodičia,

poplatky za MŠ už sú spustené cez Edupage (za ŠKD neskôr). Po prihlásení rodičovským kontom budete mať prehľad o aktuálnych platbách, ktoré máte uhradiť. Ročne sa budú poplatky uhrádzať 3x.

NÁVOD, ako na poplatky

Poplatky sú stanovené Všeobecným záväzným nariadením obce Plavnica takto:

MŠ – 10,-€ (okrem predškolákov),