• EduPage ponúka možnosť samostatného konta pre otca, mamu a samotného žiaka.

Rodičovské konto je iné ako žiacke konto. Prihlasovacím menom (loginom) do rodičovského konta je e-mailová adresa, ktorú rodič poskytol škole.

Rodičia môžu zo svojho konta elektronicky zadávať ospravedlnenky, podpisovať známky/poznámky, komunikovať s učiteľmi ako rodič, podávať elektronické žiadosti, potvrdzovať prihlasovacie akcie a pod. V žiackom konte nefunguje žiadna z týchto funkcií.

Ak máte viac detí, prostredníctvom rodičovského konta sa môžete prepínať medzi jednotlivými deťmi. Rodičia s viacerými deťmi

Ak ešte nemáte vytvorený rodičovský prístup, poskytnite triednemu učiteľovi svoju e-mailovú adresu a požiadajte ho o vytvorenie rodičovského konta.

Ak ste svoju e-mailovú adresu škole poskytli, ale neviete heslo, klinkite na "Neviem prihlasovacie meno a heslo".

V otvorenom okne vypíšte emailovú adresu, ktorú ste poskytli škole. Ak už máte vytvorené rodičovské konto, systém vám na uvedený email odošle linku na zmenu hesla.

Ak máte smartfón, stiahnite si mobilnú aplikáciu EduPage. O všetkých dôležitých informáciách o vašom dieťati sa okamžite dozviete prostredníctvom notifikácií. Rodič - ako sa prihlásim do mobilnej aplikácie EduPage?

Zdroj: help.edupage.org