• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Celoštátne kolo

        • Daniela Adamovičová

        • 2. miesto
        • Dúha · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Olívia Bagóová

        • 3. miesto
        • Dúha · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Vanesa Knapiková

        • čestné uznanie
        • Dúha · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Lenka Kyšeľová

        • čestné uznanie
        • Dúha · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Barbora Sopková

        • čestné uznanie
        • Dúha · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Aneta Stolárová

        • 3. miesto
        • Vesmír očami detí · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Nela Chovancová a Dorota Mlaková

        • 2. miesto
        • Vincolympiáda · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Zdenka Hubová a Miriama Pčolková

        • 3. miesto
        • Vincolympiáda · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Ema Kaščáková a Klára Mojcherová

        • 2. miesto
        • Vincolympiáda · Celoštátne kolo · 2019/2020
    • Krajské kolo

        • Miriama Pčolková a Zdenka Hubová

        • 1. miesto
        • Vincolympiáda · Krajské kolo · 2019/2020
        • Nela Chovancová a Dorota Mlaková

        • 2. miesto
        • Vincolympiáda · Krajské kolo · 2019/2020
        • Johanka Kontrová a Pavol Fedorko

        • 3. miesto
        • Vincolympiáda · Krajské kolo · 2019/2020
        • Alžbeta Fedorková a Radka Rybovičová

        • 1. miesto
        • Vincolympiáda · Krajské kolo · 2019/2020
        • Michaela Rybovičová a Katarína Kyšeľová

        • 4. miesto
        • Vincolympiáda · Krajské kolo · 2019/2020
        • Ema Kaščáková a Klára Mojcherová

        • 2. miesto
        • Vincolympiáda · Krajské kolo · 2019/2020
    • Okresné kolo

        • Barbora Sopková

        • Hlavná cena
        • Vesmír očami detí · Okresné kolo · 2019/2020
        • Martina Vančová

        • Hlavná cena
        • Vesmír očami detí · Okresné kolo · 2019/2020
        • Aneta Stolárová

        • Hlavná cena
        • Vesmír očami detí · Okresné kolo · 2019/2020
        • Tamara Malastová

        • čestné uznanie
        • Vesmír očami detí · Okresné kolo · 2019/2020
        • Zuzana Ridillová

        • čestné uznanie
        • Vesmír očami detí · Okresné kolo · 2019/2020
    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou, Plavnica 244
      • zsplavnica@gmail.com
      • +421524283922
      • Plavnica 244, 065 45 Plavnica
      • 0903 722 332
      • 0948 696 266 - odhlasovanie zo stravy 0901 720 332 - vedúca ŠJ
      • 0948305102
      • 052/4283921
  • Fotogaléria

    • Divadielko Slniečko (18.2.)
    • Karneval v MŠ
    • Beseda s poľovníkom- staráme sa o zvieratká v zime
    • Zimná olympiáda
    • Štedrý deň v MŠ (ďakujeme štedrým rodičom)
    • Vianočná besiedka v MŠ- Luskáčik
    • Advent MŠ
    • Mikuláš v MŠ
    • Sokoliari 26.11.
    • Besiedka pre starých rodičov
    • Staráme sa o naše zúbky
    • Divadielko ,,Čarovná muzika"