• Reprezentanti školy 2017/2018

        • Súťaže nájdete na podstránke - Úspechy a ocenenia


          Vedomostné súťaže:

          Dejepisná olympiáda - okres

          2. miesto - Šimon Pjaták

          Dejepisná olympiáda - krajské kolo

          Úspešný riešiteľ - Šimon Pjaták

          Geografická olympiáda - okres

          2. miesto - Juraj Sklenárik

          Úspešný riešiteľ - Daniela Adamovičová, Radka Rybovičová

          Pytagoriáda - okres

          Úspešný riešiteľ - Ivana Borecká, Lenka Kyšeľová, Michal Sklenárik

          Recitačné súťaže

          Hviezdoslavov Kubín - kraj

          3. miesto - Katarína Chmeliarová

          Hviezdoslavov Kubín - okres

          1. miesto - Katarína Chmeliarová

          2. miesto - Karol Chmeliar

          Čestné uznanie - Timotej Vyparina, Pavol Jozafát Székely

          Náboženské súťaže

          Biblická olympiáda - okres

          Rímskokatolícke náboženstvo: 1. miesto - Alžbeta Fedorková, Alica Jozefíková, Radka Rybovičová

          Gréckokatolícke náboženstvo (Šambron) - 3. miesto

          Gréckokatolícke náboženstvo (Údol) - 1. miesto

          Vincolympiáda - celoslovenská

          1. miesto - Katka Kyšeľová a Radka Rybovičová

          2. miesto - Alžbeta Fedorková a Mária Kyseľová

          3. miesto - Alica Jozefíková a Michaela Kyšelová

          Literárne súťaže

          Ten starý hrad, čo na tom kopci stojí - okres

          2. miesto - Michal Frohlich, Filip Jozefík

          3. miesto - Dorota Mlaková 

          Odkaz Karolíny Brüstleovej - celoslovenská

          2. miesto - Daniela Adamovičová

          3. miesto - Júlia Platková

          Literárne Košice J. Štiavnického - celoslovenská

          2. miesto - Lenka Kyšeľová

          Dúha - celoslovenská

          3. miesto - Simona Hetešová

          ČU - Vanesa Knapiková

          Kukučínova literárna Revúca - celoslovenská

          strieborné pásmo - Júlia Platková, Nikola Tarasovičová

          bronzové pásmo - Simona Hetešová

          Madame Humanité - medzinárodná

          Daniela Adamovičová - ocenená práca

          Výnimočné Vianoce - celoslovenská

          Katarína Kyšeľová - ocenená práca

          Babka, dedko - okres

          Filip Jozefík (2.A) - hlavná cena

          Výtvarné súťaže

          Mikitova Terňa - celoslovenská

          Hlavné ceny - Simonka Sopková, Patrikov Starinský, Dominika Valeková, Melody Brandová, Kamila Brotvanová a Zuzana Fröhlichová

          Dobšinský v modernom rúchu - medzinárodná

          1. miesto - Zuzana Ridillová

          2. miesto - Nela Murcková

          2. miesto - Tamara Malastová

          Moje nie zlu - kraj

          Čestné uznanie - Viktória Repková

          TV Lux - celoslovenská

          Hlavná cena - kolektív žiakov 1.A

          1. miesto - Petra Urbanová

          Vesmír očami detí - okres

          Hlavná cena - Pavol Fedorko, Klárka Mojcherová, Petra Urbanová, Viktória Vančová

          Čestné uznanie - Sebastián Bujňák, Ján Jurašovský

          Výnimočné Vianoce - celoslovenská

          Katka Kyšeľová - ocenená práca

          Anjel Vianoc - celoslovenská

          Kolektív 1.A triedy - ocenená práca

          Hovorme o jedle - celoslovenská

          Michaela Kyšelová - hlavná cena

          Spevácke súťaže

          Spievajže si, spievaj - okres

          Kristína Lešková, Sofia Karaffová - zlaté pásmo

          Spievajže si, spievaj - kraj

          Kristína Lešková, Sofia Karaffová - strieborné pásmo

          Športové súťaže

          Malý futbal chlapci - okres

          3. miesto - družstvo chlapcov

          Malý futbal dievčatá - okres

          2. miesto - družstvo dievčat

          Florbal - okres

          2. miesto - družstvo chlapcov

          Hokejbalová prípravka žiakov 1. a 2. roč.:

          1. - 3. kolo - 4. miesto

          4. kolo - 2. miesto

          5. kolo - 4. miesto

          6. kolo - 3. miesto

          Cezpoľný beh - okres

          družstvo chlapcov - 5. miesto

          družstvo dievčat  - 4. miesto

          Mária Kyseľová - 3. miesto

          Majstrovstvá okresu v šachu - okres

          Nikolas Rybovič - 1. miesto

          Jakub Kyšela - 3. miesto

          Vianočný turnaj o kráľa šachu - okres

          Nikolas Rybovič - 1. miesto

          Michaela Kyšelová - 1. miesto

          Alica Jozefíková - 2. miesto

          Multimediálne súťaže

          Ten starý hrad, čo na tom kopci stojí - okres

          2. miesto - deti ŠKD - video

          1. miesto - Nikoletta Ševčíková a Simona Sopková - fotografie

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou, Plavnica 244
      • zsplavnica@gmail.com
      • +421524283922
      • Plavnica 244, 065 45 Plavnica
      • 0903 722 332
      • 0948 696 266 - odhlasovanie zo stravy 0901 720 332 - vedúca ŠJ
      • 0948305102
      • 052/4283921
  • Fotogaléria

    • Divadielko Slniečko (18.2.)
    • Karneval v MŠ
    • Beseda s poľovníkom- staráme sa o zvieratká v zime
    • Zimná olympiáda
    • Štedrý deň v MŠ (ďakujeme štedrým rodičom)
    • Vianočná besiedka v MŠ- Luskáčik
    • Advent MŠ
    • Mikuláš v MŠ
    • Sokoliari 26.11.
    • Besiedka pre starých rodičov
    • Staráme sa o naše zúbky
    • Divadielko ,,Čarovná muzika"