• Slávik Slovenska

• Dňa 27. 2.2020 sa konala spevácka súťaž „SLÁVIK“. Zúčastnili sa jej žiaci prvého a druhého stupňa našej školy, ktorí predviedli svoj talent a lásku k hudbe a piesni. Prekvapili nás zaujímavým výberom. Spievali jednotlivci i duetá. Najlepší žiaci boli ocenení porotou. Tešíme sa, že sme spoznali nové talenty.

• Karneval

• V piatok 21.2.2020 sa uskutočnil karneval, na ktorom sa vyšantili rôzne zvieratká, čarodejnice, princezničky, víly a iné bytosti 😊

• Hviezdoslavov Kubín - školské kolo

• Dnes sa uskutočnilo školské kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. Všetkým súťažiacim pekne ďakujeme za cibrenie slovenčiny a rozdávanie radosti cez hovorené slovo. V okresnom kole nás budú reprezentovať Karol Chmeliar, Ivana Raslavská, Vanesa Karaffová a Timotej Vyparina. Budeme im držať palce 😊

• Oznámenie o prerušení výchovno-vzdelávacieho procesu

• Vážení rodičia,

oznamujeme Vám, že z dôvodu vysokého výskytu chrípkových ochorení na škole a na základe odporúčania RÚVZ prerušujeme výchovno-vzdelávací proces v základnej škole od zajtra 12.2.2020 do piatku 14.2.2020.

Škola bude pre žiakov zatvorená. Žiaci budú odhlásení z obedov. V prevádzke nebude ŠKD ani ZUŠ (odbor hudobný a tanečný).

• Geografická olympiáda

• Blahoželáme našim geografikom, ktorí pod dohľadom p. uč. Matulíka získali na okresnom kole Geografickej olympiády krásne umiestnenia:

Patrik Žemba 1. miesto, Juraj Sklenárik 2. miesto, Olívia Bagóová 3. miesto, Petra Urbanová - úspešný riešiteľ, Marek Pjaták – úspešný riešiteľ :)