• Vážení rodičia a priatelia školy,

neváhajte a nezabudnite, že aj v tomto roku môžete nášmu Občianskemu združeniu darovať 2% zo svojich daní. Môžete tým pomôcť základnej i materskej škole, ktorú navštevuje Vaše dieťa. Viac informácií sa dozviete tu:
      • Milí rodičia, všetky informácie ohľadom zápisu Vašich detí do 1. roč. nájdete tu:

alebo na hornej lište v sekcii Žiaci a rodičia - Každodenné záležitost - Pre rodičov
      • Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
      • Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
        • Priateľskí učitelia
          • ZUŠ
          • Rozvíjanie talentu v hudobnom a výtvarnom odbore
            • Cudzie jazyky
            • AJ od 1. ročníka, NJ od 7. ročníka,
              rozšírené vyučovanie AJ na 2. stupni
              • Krúžky
              • Množstvo zaujímavých krúžkov
                • Čitáreň
                  • ŠKD
                  • Popoludňajšia činnosť v dvoch oddeleniach
              • Najnovšie

• Zber papiera

22. 5. 2022

Milí žiaci, chystajte papier a kartóny, pretože koncom mája sa v škole uskutoční zber starého papiera (v spojovačke ZŠ od betónového ihriska). Papier môžete odovzdať aj v zberných surovinách (smer Podsadok). Stačí nahlásiť, že ste ho priniesli pre Občianske združenie pri ZŠ Plavnici, my si po skončení zberu vyzdvihneme potvrdenie aj peniažky a odovzdáme ich OZ. Ďakujeme, že recyklujete spolu s nami :)

• Riaditeľské voľno

16. 5. 2022

Riaditeľstvo školy oznamuje rodičom a žiakom, že v zmysle § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z.z. (školský zákon) udeľuje žiakom 7.A, 9.A a 9.B na stredu 18. mája 2022 riaditeľské voľno z prevádzkových dôvodov kvôli bezproblémovému zabezpečeniu celoslovenského testovania piatakov T5 – 2022.

Žiaci 7. a 9. roč. budú automaticky odhlásení z obedov.

• Deň matiek

10. 5. 2022

Tak ako tmavú noc rozjasní hviezdička,

rozjasní u nás deň úsmevom mamička.

Tak ako od rosy nad ránom skrásnie kvet,

v maminom objatí zjasnie mi celý svet.

Naši žiaci pripravili milé darčeky pre svoje mamičky. Počas celého týždňa cez veľké prestávky mohli vymaľovať pre svoju mamičku vrecúško plné lásky, do ktorého vložili krásny citát, aby potešili svoju mamičku.

• Zber papiera

7. 5. 2022

• Malý futbal chlapcov - okresné kolo

7. 5. 2022

Naši chlapci sa zúčastnili okresnej súťaže mladších žiakov v malom futbale, kde ľahko zvíťazili a zabezpečili si miesto v krajskej súťaži v Prešove. Súťaže sa zúčastnilo 7 škôl z okresu. Finále bolo jednoznačnou záležitosťou naších futbalových talentov, ktorí nedali šancu chlapcom z Komenského a zvíťazili jednoznačne 6:0. Srdečne blahoželáme!

• Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
                  • Albert Einstein
                  • Miluj všetkých, dôveruj málokomu, neubližuj nikomu.
                  • William Shakespear
                  • Študent nie je nádoba, ktorú treba naplniť, ale fakľa, ktorú treba zapáliť.
                  • Carl Rogers

• +421524283922 Mgr. Miriam Vyparinová - riaditeľka školy Ing. Miroslav Pavlik - zástupca RŠ
                    • Plavnica 244, 065 45 Plavnica 065 45 Plavnica Slovakia
                    • 0903 722 332 Bc. Agnesa Mlaková - zástupkyňa RŠ pre MŠ